9.-11.04.2014 KONVERENTS "PÖÖRDEPUNKT HARIDUSES"

 

 

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse Innovatsioonikeskus
kutsub 9.-11. aprillil osalema konverentsil
„Pöördepunkt hariduses“

Õppimine ja õpetamine muutuvad iga päevaga, aga milline suund valida, kui enam ei ole õigeid vastuseid ja valikuid on palju? Teame seda, et meil on Y-generatsioon, on tehnoloogia, on ühiskonna vajadused ja tuleviku töökohad, millest tänasel päeval ettekujutuski puudub. Kuidas õpetada lapsi praegu nii, et nad saaksid tulevikus hakkama? Oleme hariduse pöördepunktis.

 

9. aprill – eelkonverents

Eelkonverentsile ootame osalema lasteaedade ja üldhariduskoolide juhte, õpetajaid, haridustehnolooge.

Ettekannetes räägime kooli rollist muutuvas keskkonnas, õpetaja pädevustest ning enesearengust. Uusi ideid saab õppemetoodikate konkursile „Tipptund“ esitatud parimatest töödest. Alushariduse töötajatele suunatud sessioonil on teemadeks digimaailm, tahvelarvutid ja meedia.

10.-11. aprill – põhikonverents

Põhikonverentsile on oodatud kõik haridusasutuste töötajad. Konverentsi põhiprogrammis räägime haridusinnovatsioonist ja sellega seotud väljakutsetest; sellest, mida oodatakse õpetajalt kui muutuste agendilt ja milline roll on haridusasutuse juhil. Toimuvad erinevad paralleelsessioonid ning tutvustatakse konkursil „e-kursuse kvaliteedimärk 2014“ silmapaistnud e-kursuseid.


Toimumise koht ja osavõtutasu
Konverents toimub Tallinnas, Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses Mektory. Eelkonverentsi osavõtutasu on 15 eurot, põhikonverentsi osavõtutasu on 30 eurot. Tasu sisaldab konverentsi materjale, toitlustust ja vastuvõttu.

Tutvu täpse programmi ning osavõtutingimustega HITSA Innovatsioonikeskuse konverentsiveebis.
Registreerimine konverentsile lõppeb 2. aprillil 2014.

 

 

Tule ise ja võta kolleegid kaasa!

 

HITSA Innovatsioonikeskus
Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
tel: 628 5819
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.innovatsioonikeskus.ee
www.facebook.com/innovatsioonikeskus

Copyright © MTÜ Eesti Keele kui Teise Keele Õpetajate Liit 2018